bdsm & fetish  2026
Анонимен
   Профил
Вход
Регистрация
   Дискусии
Основен форум
Споделено
Насаме
   Навигация
Начало
Потребители
Он-лайн  (0)
Видео
Чат
Библиотека
   Beata Lei
SexPlay Shop
Блог
ДИСКУСИИ: Споделено
Търси в Дискусии
   Индекс на темите
ДИСКУСИИ: Може ли да има любов без предразсъдъци...
 
ID: 0046 Публикувано на:   16.04.2008   10:31
Противоречието в теб...
Hypnosis
Години: 52
Жена
Фетишист
Потребител
Много ще се радвам да чуя мненията ви по тази тема.....
Аз смятам, че любовта без граници и без предразсъдъци ни прави да сме хора и да преоткрием човека до себе си. Понякога ни се струва, че животът е прекалено сложен и безсмислен, но когато изпаднем в подобни ситуации на избор разбираме, че смисълът на живота е простичък – просто във всяка ситуация да останем човеци и да се обичаме. Това е нещо като тест на живота, който просто няма как да подминем и трябва да го решим.
Човешкият живот е един миг от вечността изпълнен с премеждия и очакване на доброто. Животът ни подлага на какви ли не изпитания, поднася ни изненади, когато най-малко ги очакваме, за да изпита силата и вярата ни в него, а и нали болката и страданието ни правят по-силни и ни карат да се борим с всички сили, за да успеем, защото въпреки всичко животът продължава.
След всяко зло идва нещо добро – трябва да живеем за това добро и в най-тежките моменти да си повтаряме "и все пак, животът е прекрасен" и да не забравяме, че щастието е в малките неща. Не се изисква да имаш много за да бъдеш щастлив, напротив, трябва ти съвсем малко, стига само да успееш да го оцениш.
 
ID: 0000 Публикувано на:   16.04.2008   21:31
Да играеш или не - това е въпроса
Изтрит потребител
Години: ---
 
 
 
Всъщност любовта е тази, която побеждава предразсъдъците, другото е някъка страст или емоционална връзка. Трябва наистина любов за да се премине отвъд, да се приеме нещо което трудно се е възприемало.
 
ID: 0128 Публикувано на:   18.04.2008   09:00
Fairy-tale Nightmare
Bonnie
Години: 40
Жена
Мазохист
Потребител
Изключително утопична гледна точка. Все пак да не забравяме теоретичното обяснение за любовта, за феромоните, за шестте месеца розово-бонбонен период... А след това винаги се появяват предразсъдъците. Не можеш да ги пропуснеш по никакъв начин. Може с времето да се пригодиш, да правиш компромиси и да се пребориш с това, но не може без това. Едно клише - все пак това е солта на връзката. Не може всичко да е само цветя, птички и пчелички, а и затова се обичаме, дори заради проблемите и негативните емоции и заради облекчението след това.
Колкото и да ти се иска да опиташ от "любовта без граници", това е невъзможно, защото е временно. Колкото и да е без граници, това все пак е до време и не можеш да избегнеш антитезисното в ситуацията. Оттам нататък борбата за щастие е постоянна, но иначе би било скучно, нали?

Усмивки!
   Индекс на темите
[1]
Copyright © Espressivo club 2026. Всички права запазени!
Siteam Solutions ™