Вденето на такъв дневник би било добре. Но, това касае дълготрайните отношения. Аз специялно бих водил такъв дневник, при условие, че не се сменя Господарката. Тогава, мисля, че по този начин връзката Господарка - роб, става по силна..
За мен е важно общуването и кафето :). Предварителния разговор на чаша кафе е хубаво нещо. Виждате се , харесвате се (не се харесвате) :).
Най-важното условие в играта е да се забавляваш.
Би ли си погледнал пак третия абзац, моля те? И по-специално първото му изречение - "В пълно съзнание характеропатите,хората с черепно-мозъчни травми,шизофренно болните и още много други извършват престъпления"
Не пиша уроци по...
На тази тема сме си говорили вече :)
Поводът стана проявата на раздразнението ми от човек, който се обявява за доминиращ и очаква от всички 'робски душици' да проявят веднага уважение и подчинение.
Уважение се проявява по подразбиране, но може да...
Самотно или публично, зависи дали хората са ексхибиционисти или не.
Виждала съм сцени, които дали осъзнати или не си бяха типични сцени на подчинение с елементи на унижение.
Аз също обичам публика.
А къде, на плажа, в планината, в гората, в...